Album rodzinny

Kontynuując tradycję uczniowie klasy 6a w tym roku szykowali się do Dnia Rodziny bardzo długo i odpowiedzialnie. Dnia 22 kwietnia klasa udała się do dworku Jeleńskich w Glinciszkach, by wykonać własnoręcznie prezenty rodzicom. Dzieci wyczarowały z gliny piękne wazy, a następnie wypełniły je ulubionymi cukierkami rodziców.

Dnia 19 maja szóstacy zaprosili swoich bliskich na uroczysty koncert "Album rodzinny". Przeglądając zdjęcia, dzieci wcielały się w role babć i dziadków, mam i tatów, śpiewały piosenki bawiąc, a w niektórych momentach wzruszając do łez publiczność. Największą niespodzianką gościom były prezentowane na ekranie zdjęcia ślubne rodziców, dziadków i babć oraz migawki z życia rodzinnego.

Dnia 26 maja uczniowie udali się do Domu Dziadków "Senewita", by przedstawić  swój koncert w trzech językach. Śpiewając, grając scenki oraz deklamując wiersze dzieci stworzyły miłą i ciepłą atmosferę. Największą nagrodą było kolejne zaproszenie, gorące oklaski oraz kwiaty i pełen  worek cukierków.

Pragnę serdecznie podziękować rodzicom za pomoc w organizacji święta:

Pani J.Miluszkiewicz za piekne dekoracje!

Panu  A.Jarmołkowiczowi za pomoc w wykonaniu prezentacji zdjęć rodzinnych!

Panu A.Drazdasowi  za dowiezienie dzieci do Domu Dziadków!

Wychowawczyni E. Stankiawiczienie