Advento kalendorius anglų kalbos pamokose

Naujienos

„Nie można wyczerpać kreatywności.
Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz.”
Maya Angelou

Advento kalendorius – tai vienas iš Šv. Kalėdų simbolių. Artėjant šventei parduotuvėse yra didelė tokių kalendorių, pilnų saldumynų, šokoladukų, kosmetikos priemonių ar žaisliukų, pasiūla. Manoma, kad jis atsirado jau 1851 metais tam, kad sustiprintų šventės laukimo džiaugsmą. Tais laikais namus žmonės puošdavo paveikslėliu, primenančiu apie Jėzaus gimimą, o advento kalendoriaus paskirtis padėti šeimai geriau pasiruošti šventei.

Jau ne pirmus metus mūsų progimnazijos mokiniai gruodžio pradžioje gauna virtualius advento kalendorius su užduotimis anglų kalba, kurios yra skirtos kalbos mokymuisi. Šiais metais už kiekvieno kalendoriaus langelio slėpėsi užduotis. Visos užduotys buvo anglų kalba ir pareikalavo iš mokinių nemažai kantrybės. Jos tapo puikia galimybe kasdieniam anglų kalbos mokymuisi. Užduotys nebuvo sudėtingos, bet motyvavo mokinius kasdien skirti laiką anglų kalbai. Atlikdami užduotis šeštokai ir aštuntokai pildė darbo lapus, o kai kurie iš jų pasižymėjo ypatingu atkaklumu, kantrybe bei kūrybingumu. 

Tikimės, kad šių metų advento kalendoriai padėjo mokiniams tobulinti kalbinius įgūdžius ir įpūtė į kasdienybę gūsį magijos.

Anglų kalbos mokytojos Malgožata Vasilevska ir Nadežda Rusecka