Ach, jak ja lubię grudzień. Najpierw Mikołajki, potem Wigilia i święta.

Aktualia Klasy początkowe Wychowanie nietradycyjne

    Minął grudzień, ulubiony miesiąc dzieci i dorosłych, miesiąc pełen pięknych, świątecznych dni, niespodzianek i prezentów. W ramach programu „GERUMO SEANSAI“, zoorganizowanego przez centrum edukacji dla dzieci niepełnosprawnych „VILTIS“, uczniowie klasy specjalnej wraz z bohaterami filmów animowanych odbyli niezapomnianą podróż do Krainy Lodu i przeżyli wiele przygód z rodziną jaskiniowców. Dużo ciepłych i miłych wrażeń dzieci z rodzicami wynieśli z imprezy „Kalėdų belaukiant“ zawdzięczając również centrum „VILTIS“.

   Piękne i urocze choinki ustawiły się w Centrum Handlowym OZAS. W ramach konkursu „Puošniausia Skarotoji“ zdobili je uczniowie z różnych szkół własnoręcznie wykonanymi zabawkami.

    Impreza klasowa „Bal pod choinką“ stała się kulminacją oczekiwania na Święto Bożego Narodzenia. Dzieci, ich rodzice oraz nauczyciele zgromadzeni przy świątecznym stole, śpiewając wspólnie kolędy, złożyli sobie wzajemnie życzenia. Wiele radości dzieciarni sprawił św. Mikołaj, który zawitał  z prezentami.