100 atvirukų nepriklausomai Lenkijai

Lenkijos nepriklausomybės šimtmečio metinių proga mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo projekte „Aš didžiuojuosi būdamas lenkas – I‘m proud to be Polish“. Projektą koordinavo anglų kalbos mokytojos iš Lenkijos, o mūsų mokykla buvo vienintelė dalyvė iš Lietuvos. Mokinių užduotis – sukurti ir išsiųsti 100 atvirukų į 100 mokyklų, dalyvaujančių projekte. Atviruke turėjo atsirasti užrašas „Aš didžiuojuosi būdamas lenkas", mokyklos pavadinimas, simboliai, susiję su nepriklausomybės atkūrimu bei elementai, susiję su gyvenamąja vieta. Mokiniai iš 6b, 6c, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c, 8d klasių pareigingai kūrė atvirukus ir nekantriai laukė atvirukų iš įvairių Lenkijos miestų. Atvirukų paroda prieš pat lapkričio 11 dieną buvo eksponuojama šalia mokytojų kambario. Projektas „I‘m proud to be Polish“ leido mums pasijusti svarbia lenkų bendruomenės dalimi!

Nadežda Rusecka Malgožata Vasilevska