1-5 klasių mokinių priesaika mokyklai ir mokyklos vėliavai

Naujienos

Spalio 15 d. Popiežaus Jono Pauliaus II, mokyklos globėjo,  pontifikato metinių proga 1 ir 5 klasių mokiniai Pl. Jurgio Matulaičio bažnyčioje Šv. Mišių metu prisiekė Mokyklai ir mokyklos Vėliavai. Šv. Mišias aukojo parapijos kunigas, mokyklos tikybos mokytojas Edvard Dukel.

Mokiniai iškilmingai kartojo mokyklos direktorės Janinos Vysockos skaitytus priesaikos žodžius.

Nors nuo  Mokslo metų pradžios jie  jau buvo mūsų mokyklos šeimos nariai, bet tik po priesaikos tapo tikrais Jono Pauliaus II vardo mokyklos mokiniais.

Iškilmėse dalyvavo mokyklos mokiniai, jų tėvai ir seneliai, mokytojai ir mokyklos svečiai: Stalino Laikotarpio Politinių Kalinių Sąjungos Varšuvoje narys Eugeniusz Siemaszko, darželio – mokyklos „Vilija” administracija, daželių „Aušrinė“, „Vėjelis“, „Zylutė“, „Raktelis“ vedėjos.