Fizinio aktyvumo projektas-iššūkis „Žingsnis iki Šv. Velykų“

Naujienos Projektai Sveikatos lobis

INSTRUKCIJA KAIP PRISIJUNGTI PRIE PRIVATAUS ĖJIMO IŠŠUKIO

Kviečiame visus mūsų progimnazijos mokytojus/darbuotojus ir 5-8 kl. mokinius prisijungti su išmaniuoju telefonu prie Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos iššūkio su “#walk15″ programėle – „Žingsnis iki Šv. Velykų“ ir registruotis prie savo klasių/grupių. 

Norime visus paskatinti būti aktyviems ir laisvalaikiu atsitraukti nuo kompiuterių ar televizorių ekranų ir nužingsniuoti bent 10000 žingsnių per dieną. Taip pagerinsime ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą bei būsime kupini energijos ir geros nuotaikos.

Išankstinė registracija prie iššūkio vyksta nuo 2022 m. vasario 25 d. (penktadienio).

Iššūkio pradžia: 2022-03-01

Iššūkio pabaiga: 2022-04-16

Bendras projekto tikslas: 7 savaičių žingsnių iššūkis – 100 mln. žingsnių.

Prisegame instrukciją, kaip registruotis prie bendro mūsų progimnazijos iššūkio.

Iki susitikimo iššūkyje!

Pagarbiai,

VJPIIP fizinio ugdymo mokytojai