Edukacinė išvyka į Anykščius

Edukacinės išvykos Naujienos

Birželio 23 d. rytą 5d ir 6b klasių mokiniai, lydimi mokytojos Jolantos Griškevičės bei mokytojos Irenos Mikonis, vyko į rašytojų kraštą – Anykščius.

Pasigrožėjome nepaprastu vaizdu, apžiūrėjome Puntuką ir vykome į Kalitos kalną. Nuo jo visi leidomės rogutėmis. Nusileidimas paliko didžiulę dozę adrenalino bei nepaprastą įspūdį. Kita stotelė – Labirintų parkas. Čia galėjome išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Labirintų parką sudaro keturi skirtingi labirintai bei daugybė kitų pramogų. Visiems mokiniams labai patiko ši pramoga. Vėliau visi kartu pasižvalgėme po apverstus namus, esančius šalia Labirintų parko.

Po pramogų pilni teigiamų emocijų grįžome namo. Ekskursija pavyko, buvome laimingi, patyrę tiek įspūdžių.